"Have nothing in your houses which you do not know to be useful or believe to be beautiful."

- William Morris

SECOND GENERATION

Vernieuwing en continuïteit gaan samen in een never ending story bij Van Hyfte Wonen.
De familie Van Hyfte is reeds
sinds 1986 actief in de meubelsector, dit zowel naar particulieren als naar bedrijven gericht.

Anno 2017 breidt Dave Van Hyfte dit met Van Hyfte Wonen uit tot een klassevol concept van totale woonbeleving. Zijn visie en smaak vindt je terug in de volledige collectie.
Alle items zijn stuk voor stuk uitgekozen met zijn fijne neus voor schoonheid. 

PERSONAL APPROACH

Jouw dromen zijn ons uitgangspunt. En daar hechten we veel waarde aan. Elke bezoeker geven we de nodige aandacht die hij of zij nodig heeft. Samen zoeken we uit wat jij écht wilt en helpen we je het bos door de bomen te zien.

Van je huis een thuis maken is wat wij voor jou kunnen betekenen. Wij geloven namelijk dat het aankopen van een interieur veel meer is dan kopen alleen. Het is kiezen voor een way of life.

Onze passie en liefde voor interieur delen wij graag met jou!

 

TASTE FOR PERFECTION

Je wilt je ruimte een nieuwe dimensie geven?
Je twijfelt over de plaatsing, kleur en afmetingen van nieuw meubilair?

Geen probleem! Ons team heeft alles in zich om jouw droominterieur te creëren!
Wij komen volledig vrijblijvend bij jouw thuis langs om de juiste dialoog van model, kleur en afmetingen te bepalen.

Het is een kunst om alles in je interieur op elkaar af te stemmen. Een uitgewerkte plattegrond en/of 3D-tekening kunnen je helpen met de perfecte symbiose tussen kleur en materialen te ontdekken.

What are you waiting for... ?

 

 

Team

Justien De Weirdt

interieurvormgever

justien@van-hyfte.be

Yassmine Chaara

administratie

yassmine@van-hyfte.be

Petra Pollet

boekhouding

petra@van-hyfte.be

Peter Lamaire

dispatching

peter@van-hyfte.be

Jelle Vandenheede

dispatching

jelle@van-hyfte.be

Stijn De Laere

manager

stijn@van-hyfte.be

Dave Van Hyfte

zaakvoerder

dave@van-hyfte.be